Reeglid

  1. Kampaania “Vee mullimäng” on alates 13.07.2015 kuni 30.08.2015 (kaasa arvatud) toimuv tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab AS A. Le Coq (Laulupeo pst 15, 50050 Tartu), (edaspidi Korraldaja).
  2. Kampaanias saavad osaleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi elanikud.
  3. Kampaanias osalemiseks tuleb minna kampaanialehele (www.auravesi.ee). Mobiiltelefonis ja tahvelarvutis mängides tuleb ekraanile ilmuvaid mulle ja kristalle püüda sõrmedega ekraanile vajutades. Arvutis mängides tuleb mullidel ja kristallidel klikkida hiirega. Mängu eesmärk on kinni püüda võimalikult palju mulle ja kristalle.
  4. Auhindade loosimisel osalemiseks tuleb mängu lõpus sisestada oma nimi ning e-maili aadress, mille kaudu võtab kampaania Korraldaja pärast loosimisi võitjatega ühendust. Mängijad, kes jagavad oma mängutulemust Facebookis, suurendavad võiduvõimaluse kahekordseks (nimi kantakse loositabelisse kaks korda).
  5. Loosimised toimuvad 17. juulil, 24. juulil, 31. juulil, 7. augustil, 14. augustil, 21. augustil ning 28. augustil 2015. Igal loosimisel loositakse 3 võitjat, kokku on 21 võitjat. 17. ja 24. juuli loosimiste võitjate nimed avaldatakse kampaanialehel 27.07.15
  6. Kampaania auhinnaks on plokk 0,5 l Aura gaasita vett, mis saadetakse võitjatele Smartpostiga. Iga võitja saab ühe nimetatud auhinna.
  7. Kampaania auhindu ei maksta välja rahas ega vahetata muude esemete vastu. Kampaania auhindadelt makstavad maksud tasub Korraldaja. Juhul, kui võitja ei vasta eelnimetatud tingimustele või ei vasta Korraldaja poolt saadetud e-mailile hiljemalt 10. septembriks 2015, on Korraldajal õigus jätta talle võit üle andmata.
  8. Kampaanias osalemisega kinnitab Kampaanias osaleja oma nõustumist Korraldaja poolt Kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega. Kampaania Korraldaja otsused on lõplikud ja kohustuslikud kõigile Kampaanias osalejatele. Auhinnad väljastatakse võitjatele vaid siis, kui Kampaanias osaleja on täitnud Kampaania kõiki reegleid. Juhul kui Korraldajal on kahtlus, et mängija on võidu saavutamiseks kasutanud ebaausaid võtteid, sealhulgas manipuleerinud mängu tulemusi, on Korraldajal õigus mängija võidust ilma jätta.
  9. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhinnad võitjatele üle andmata. Kõik pretensioonid Kampaania kohta tuleb esitada kas e-posti aadressil ilm@taevas.ee või telefonil 610 5800 hiljemalt 10.09.2015. Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Nõustun